Kinija pamišo dėl plaukikės: ji nežinojo, kad laimėjo bronzą

Plaukikė Fu Yuanhui jau po pusfinalio tapo didžiąja Kinijos interneto sensacija. Jos nuoširdus ir juokingas interviu taip paveikė kinų interneto bendruomenę, kad ši greitai tapo žvaigžde. Atsirado ir ją parodijuojantys piešti herojai.

F.Yuanhui iškovojo bronzą, tačiau to nežinojo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Aug 11, 2016, 10:27 AM, atnaujinta May 16, 2017, 5:55 AM

F.Yuanhui neseniai pelnė dar daugiau kinų meilės taškų, o sportininke susižavėjo ir likęs pasaulis.

F.Yuanhui 100 m plaukimo nugara varžybose iškovojo olimpinę bronzą, tačiau pati to nesuprato.

Sportininkė apie pasiekimą sužinojo iš žurnalistės, kuriai davė interviu.

F.Yuanhui bronza dalijasi su kanados atstove Kylie Masse, kuri distanciją įveikė per tą patį laiką – 58,76 sek.

Plaukikė po finalo kalbėjo su žurnalistais ir gerokai nustebo, kai sužinojo laiką, per kurį įveikė distanciją.

„Vau. Kaip greitai. Aš pagerinau Azijos rekordą“, – nuoširdžiai džiaugėsi plaukikė.

Paklausta, ko jai trūko iki sidabro, sportininkė atsakė: „Mano rankos buvo per trumpos.“

F.Yuanhui sulaukė klausimų, ar norėtų pasidalinti savo mintimis su žiūrovais.

Sportininkė pradėjo sakinį: „Nors ir nelaimėjau medalio...“

Bet tada ją žurnalistė nutraukė ir pasakė, kad ji iškovojo medalį – užėmė trečiąją vietą.

„Tikrai? Nežinojau. Tada aš manau, kad toks rezultatas tikrai nėra blogas!“, – sakė F.Yuanhui.