Lietuvos buriuotojos vyras pirmą kartą liko be olimpinio medalio

Robertas Scheidtas laimėjo „Laser“ klasės buriavimo finalinį plaukimą, tačiau Gintarės Scheidt vyrui to nepakako pasiekti olimpinę garbės pakylą.

R.Scheidtas.<br>AFP/“Scanpix“ nuotr.
G.Scheidt.<br>AFP/“Scanpix“ nuotr.

Aug 16, 2016, 8:49 PM, atnaujinta May 15, 2017, 6:13 PM

Brazilijos sporto garsenybė, surinkęs 116 baudos balų, užėmė ketvirtąją vietą. Trečias – Saamas Mechas iš Naujosios Zelandijos (104 balai).

Olimpiniu čempionu tapo australas Tomas Burtonas (90 balų), sidabrą pelnė kroatas Tonci Stipanovičius (103 balai).

Prieš aštuonerius metus G.Volungevičiūtę vedusiam R.Scheidtui tai buvo šeštoji olimpiada karjeroje ir pirmoji, kai jis liko be medalio. Dabar 43-ejų brazilas buriavo „Laser“ ir „Star“ klasėse, dukart yra tapęs olimpiniu čempionu, dukart – vicečempionu ir sykį laimėjęs bronzą. Jo trofėjų lentynoje taip pat – 12 pasaulio čempiono titulų.

33-ejų G.Scheidt Rio de Žaneiro žaidynėse „Laser Radial“ klasėje užėmė 7-ąją vietą.