Lenkai nepateko į olimpinio vyrų rankinio turnyro finalą

Lenkijos viltis laimėti auksą Rio de Žaneiro olimpiados vyrų rankinio turnyre sudaužė danai. Po dramatiško pusfinalio Danijos rinktinė penktadienį po pratęsimo 29:28 (16:15; 25:25) įveikė Lenkijos ekipą.

Lenkijos rankininkai pralaimėjo pusfinalį.<br>AP nuotr.

Aug 20, 2016, 10:06 AM, atnaujinta May 15, 2017, 9:43 AM

Pirmajame pusfinalyje olimpinė ir pasaulio čempionė Prancūzijos rinktinė 29:28 (16:13) įveikė Europos čempionus Vokietijos rankininkus. Pergalingą įvartį paskutinę rungtynių sekundę pelnė Danielos Narcisse'as.

Finalas ir rungtynės dėl trečiosios vietos vyks sekmadienį.

Tinklinis

Vyrų tinklinio turnyro pusfinalyje pasaulio vicečempionė Brazilijos rinktinė 3:0 (25:21, 25:20, 25:17) nugalėjo Londono žaidynių čempionę Rusijos komandą. Mačas truko 1 val. 23 min.

Brazilai finale susitiks su Italijos tinklininkais. Pastarieji pusfinalyje po 2 val. 16 min. trukusios kovos 3:2 (30:28, 26:28, 9:25, 25:22, 15:9) įveikė amerikiečius.

Finalas ir mačas dėl trečiosios vietos vyks sekmadienį.

Futbolas

Moterų futbolo turnyre aukso medalius iškovojo Vokietijos rinktinė.

Dukart pasaulio ir aštuonis sykius Europos čempionės vokietės finale penktadienį 2:1 (0:0) nugalėjo Švedijos komandą.

48-ąją min. vokietes į priekį išvedė Dzsenifer Marozsan, o 62-ąją min. kamuolį į savo vartus nukreipė švedė Linda Sembrant. 67-ąją min. rezultatą sušvelnino Stina Blackstenius.

Olimpinėmis čempionėmis vokietės tapo pirmąjį kartą. 2000 metais Sidnėjuje, 2004 metais Atėnuose ir 2008 metais Pekine jos iškovojo bronzos medalius.

Bronzos medaliai Rio de Žaneire atiteko Kanados rinktinei. Ji mažajame finale 2:1 (1:0) įveikė Brazilijos komandą.

Žolės riedulys

Moterų žolės riedulio turnyre triumfavo Didžiosios Britanijos rinktinė. Ji olimpine čempione tapo pirmąjį kartą.

Londono olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojos britės finale penktadienį baudinių serijoje 2:0 nugalėjo čempionės titulą praradusią Olandijos komandą. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 3:3.

Bronzos medalius iškovojo Vokietijos žolės riedulininkės. Jos mažajame finale 2:1 (0:0, 0:0, 2:1, 0:0) nugalėjo Naujosios Zelandijos komandą.

Vandensvydis

Moterų vandensvydžio turnyre triumfavo ir Londono žaidynių sėkmę pakartojo JAV rinktinė.

JAV komanda finale penktadienį 12:5 (4:1, 1:2, 4:1, 3:1) nugalėjo Europos čempionato bronzos medalių laimėtoją Italijos ekipą.

Bronzos medalius iškovojo Rusijos vandensvydininkės. Jos mažajame finale baudinių serijoje 7:6 nugalėjo Europos čempionę Vengriją. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 12:12 (3:3, 4:3, 1:3, 4:3).