Rio de Žaneire – medalių dalybos golfo aikštyne

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempione moterų golfo varžybose šeštadenį tapo Pietų Korėjos sportininkė Park In-Bee, 18 duobučių žaidimą baigusi 268 smūgiais.

Olimpinė čempionė – Park In-Bee.

BNS, ELTA ir lrytas.lt info

Aug 20, 2016, 10:23 PM, atnaujinta May 15, 2017, 8:31 AM

Sidabro medalio savininke tapo Lydia Ko (273) iš Naujosios Zelandijos, o bronza tenkinosi kinė Shanshan Feng (274).

Baimindamiesi Zikos viruso į golfo turnyrą žaidynėse Brazilijoje atsisakė vykti ne vienas garsus sportininkas.

Iki šiol žaidynių programoje golfas buvo tik 1900 bei 1904 metais.

Kalnų dviračiai

Rio de Žaneiro vasaros olimpiados kalnų dviračių moterų varžybų aukso medalio savininke tapo 22–ejų metų planetos jaunimo čempionė švedė Jenny Rissveds, distanciją įveikusi per 1 valandą 30 minučių bei 15 sekundžių.

Sidabro apdovanojimo savininke tapo lenkė Maja Wloszczowska (atsiliko 37 sek.), o bronzos medalis atiteko kanadietei Catharinei Pendrel (1.26).

Triatlonas

Moterų triatlono varžybų auksą pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo dukart pasaulio čempionė amerikietė Gwen Jorgensen.

Olimpinė čempionė šeštadienį 1,5 km plaukte, 38,48 km dviračiu ir 10 km bėgte įveikė per 1 valandą 56 minutes ir 16 sekundžių.

Sidabro medalio savininke tapo 2012 metų Londono olimpiadoje triumfavusi šveicarė Nicola Spirig Hug (1:56:56), o bronza tenkinosi britė Vicky Holland (1:57:01).

Baidarių ir kanojų irklavimas

Šeštadienį išdalinti keturi paskutinieji Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų apdovanojimu komplektai.

Aukso medalius iškovojo bei olimpinių čempionų titulus pelnė britas, vokiečiai ir vengrės.