Brazilijoje dar viena fiesta – auksą laimėjo ir tinklininkai

Paskutinę olimpinių žaidynių dieną dar vieną šventę Brazilijai padovanojo šios šalies tinklininkai.

Tinklinio olimpiniais čempionais tapo brazilai (geltona apranga), finale įveikę Italiją.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Aug 21, 2016, 9:15 PM, atnaujinta May 15, 2017, 6:46 AM

11 tūkst. triukšmingų sirgalių „Maracanazinho“ arenoje palaikomi šeimininkai 3:0 (25:22, 28:26, 26:24) įveikė Italiją.

Legendinio trenerio Bernarde Rezende vadovaujama Brazilija ketvirtą kartą iš eilės žaidė olimpinių žaidynių finale, bet prieš tai čempione buvo tapusi tik 2004 metais Atėnuose.

Šįkart viskas ėjosi pagal žaidynių šeimininkų scenarijų ir jau po trijų setų komanda galėjo švęsti, o kapitonas Neto apsikabino su mačą žiūrėjusiu Neymaru, kuris olimpiniu futbolo čempionu tapo šeštadienį.

Italijos tinklininkai verkė. Šio šalies tinklinio komanda šeštą kartą užlipo ant garbės pakylos olimpinėse žaidynėse, bet niekada nėra laimėjusi aukso.

Čempionų titulą ginusi Rusija šįkart liko be medalių. Pusfinalyje rusus įveikė brazilai, o sekmadienį Rusija pralaimėjo ir mačą dėl bronzos 2:3 JAV tinklininkams.

5-8 vietas pasidalino Argentina, Kanada, Iranas ir Lenkija.