Irklavime pergalės nesibaigs – olimpietis tapo jaunių čempionu

Roterdame (Olandija) šiandien pasibaigusiame 2016 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionate olimpietis Armandas Kelmelis iškovojo planetos čempiono titulą!

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse A.Kelmelis buvo jauniausiu Lietuvos olimpinės rinktinės nariu.<br>„Reuters“ nuotr.
A.Kelmelis tapo pasaulio jaunimo irklavimo čempionu.<br>FISA nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

lif.lt inf.

Aug 28, 2016, 3:06 PM, atnaujinta May 14, 2017, 5:29 PM

Lietuvis finale distanciją įveikė per 7 min. 9,72 sek. ir įspūdingai aplenkė prizininkai tapusius vokietį Antoną Fingerį (7:13.25) bei brazilą Lucasą Ferreirą (7:15.9).

A.Kelmeliui tai jau antras skambus titulas šiais metais – liepos pradžioje jis Trakuose tapo Europos jaunių čempionu.

Be to, 2014-aisiais A.Kelmelis, irkluodamas porinę dvivietę su Dovydu Nemeravičiumi, tapo pasaulio jaunių vicečempionu.

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse 18-metis Lietuvos irkluotojas užėmė 19-ąją vietą.

Dar dvi Lietuvos įgulos šiandien Roterdame dalyvavo B finaluose.

Dvivietę irkluojančios Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė antrajame pagal svarbą finale užėmė antrąją vietą, o bendrojoje pasaulio čempionato įskaitoje – aštuntąją. Lietuvos irkluotojos distanciją įveikė per 7 min. 29,59 sek. ir nusileido tik Rumunijos komandai (7:28.42).

Tuo metu porinę dvivietę irkluojantys Mantas Juškevičius ir Julius Lesauskas B finale finišavo penkti (6:42.33), o galutinėje rungties įskaitoje tarp 30 komandų užėmė 11-ąją poziciją.