Maskvoje – Julijos Jefimovos šypsena bei triumfas

Šeštadienį Maskvoje (Rusija) prasidėjo trečiasis pasaulio plaukimo taurės etapas, kuriame plaukikai varžosi trumpajame 25 m ilgio baseine. Pergalę pirmą varžybų dieną iškovojo Julija Jefimova.

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse J.Jefimova iškovojo sidabrą.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Sep 3, 2016, 8:01 PM, atnaujinta May 14, 2017, 3:16 AM

Olimpinė vicečempionė 100 m krūtine rungtyje distanciją įveikė per 1 min. 2,91 sek. bei 0,45 sek. pranoko amerikietę Katie Meili. Bronza atiteko japonei Rie Kaneto (1 min. 5,47 sek.).

Varžybose dalyvavo 16 plaukikių iš Rusijos, JAV, Japonijos, Prancūzijos ir Moldovos. Londono olimpiados čempionė Rūta Meilutytė ir Rio de Žaneire triumfavusi amerikietė Lilly King šiame pasaulio taurės etape nedalyvauja.

Primename, kad 100 m krūtine rungties pasaulio rekordas trumpame 25 m baseine priklauso R.Meilutytei. 2013-aisiais lietuvė distanciją įveikė per 1 min. 2,36 sek.

Tiesa, šį rezultatą 2014-aisiais ir prieš savaitę Prancūzijoje vykusiame pasaulio taurės etape pakartojo jamaikietė Alia Atkinson.