Lietuvos šokėjai Tailande ir Čekijoje susižėrė 4 medalius

Pirmasis rugsėjo

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė

2016-09-05 21:12, atnaujinta 2017-05-13 23:45

Bankoke (Tailandas) vykusiose „World Open“ kategorijos, suaugusiųjų klasikinių šokių grupės varžybose Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo sidabro medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo rusai Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova, o trečią vietą užėmė Nikolajus Darinas ir Natalija Seredina iš Moldovos. Varžybose dalyvavo 60 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Timuras Imametdinovas ir Nina Bezubova. Grupėje varžėsi 75 poros.

Kitos WDSF reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai, vyko Čekijos sostinėje Prahoje.

„Rising Stars“ Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Klaipėdos „Žuvėdra“ – Tauragės „Spindulys“) iškovojo sidabro medalius.

Nugalėtojais šioje grupėje tapo Tomas Uvacekas ir Martina Reiterova iš Slovakijos. Grupėje varžėsi 46 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) tapo vicečempionais, o jaunių II klasikinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo bronzos medalius.

Senjorų I klasikinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) užėmė penktą vietą.