Lietuvos sporto savaitė. LFF taurė ir L.Grigelio pergalės

Praėjusi savaitė buvo permaininga stipriausiam Lietuvos futbolo klubui Vilniaus „Žalgiriui“. Savaitės viduryje nutrūko ilga žalgiriečių pergalių serija A lygoje, bet sekmadienį jie išplėšė pergalę šalies taurės pusfinalio rungtynėse ir pateko į finalą, kuriame susikaus su Marijampolės „Sūduva“.

Laurynas Grigelis

Rolandas V.Eidvilas

Sep 12, 2016, 1:22 PM, atnaujinta May 13, 2017, 8:51 AM

Pergalių serijos nenutraukė antroji Lietuvos teniso raketė Laurynas Grigelis, per dvi savaites laimėjęs du iš eilės Rumunijoje vykusius „ITF Futures“ serijos turnyrus. Savaitgalį įvyko tradicinis Vilniaus maratonas, o Lietuvos čempionės Kauno „Žalgirio“ rankininkės penktą rudenį iš eilės iškrito iš Europos turnyro susidūrusios jau su pirmosiomis varžovėmis.

Rugsėjo 6 d. Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė Jesole (Italija) vykusiame Europos čempionate (pasaulio čempionato Europos zonos atrankos turnyre) pralaimėjo visas trejas rungtynes ir grupėje užėmė paskutinę ketvirtąją vietą.

Rugsėjo 7 d. Futbolo A lygoje nutrūko Vilniaus „Žalgirio“ devynių pergalių serija. „Žalgiris“ išvykoje su Marijampolės „Sūduva“ sužaidė lygiosiomis 0:0. Lygos lyderis „Žalgiris“ tęsia 14 nepralaimėtų rungtynių seriją ir po 24 turų antrąją vietą užimančius „Trakus“ lenkia 8 taškais.

Rugsėjo 8 d. Mindaugas Bilius iškovojo Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių sidabro medalį. Jis užėmė antrąją vietą disko metimo F37 kategorijos varžybose.

Rugsėjo 10 d. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalyje Marijampolės „Sūduva“ išvykoje nugalėjo Kauno „Stumbrą“ 2:0 ir po septynerių metų pertraukos pateko į finalą.

Rugsėjo 10 d. Druskininkuose Lietuvos 10 km ėjimo atvirojo čempionato nugalėtojais tapo Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas.

Rugsėjo 10-11 d. Moterų rankinio EHF taurės pirmajame atrankos etape Kauno „Acme-Žalgiris“ išvykoje dukart pralaimėjo Antalijos „Muratpasa“ (Turkija) 27:30 ir 24:25. „Žalgiris“ pirmajame Europos turnyro etape iškrito penktą sezoną iš eilės.

Rugsėjo 11 d. Laurynas Grigelis teniso turnyro Bukarešte finale nugalėjo italą Claudio Fortuną 6:3, 4:6, 6:1 ir laimėjo antrą iš eilės Rumunijoje vykusį „ITF Futures“ turnyrą. Tai – 17-asis L.Grigelio titulas profesionalo karjeroje.

Rugsėjo 11 d. Vilniaus maratono nugalėtojais tapo amerikietis Christopheris Zablocki ir Loreta Petkevičienė. Maratonas buvo surengtas 13-ąjį kartą, bėgti pagrindinėje ir trumpesnėse distancijose užsiregistravo 14850 žmonių.

Rugsėjo 11 d. LFF taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ 2:1. Taurės laimėtojo vardą ginantis „Žalgiris“ į finalą pateko šeštą sezoną iš eilės. Turnyro finalas vyks rugsėjo 25 d. Klaipėdoje.

Rugsėjo 11 d. Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) Madride pasibaigusiose „Vuelta a Espana“ daugiadienėse dviračių lenktynėse užėmė 134-ąją vietą.