Lietuvos golbolo rinktinė – nenugalima: žengė į pusfinalį

Pergalių seriją Rio de

Lietuvos golbolo rinktinė pateko į pusfinalį.<br>R. Navicko/“RGB pictures“ nuotr.

2016-09-15 08:28, atnaujinta 2017-05-13 01:22

Laimėję penkių komandų B grupės varžybas trečiadienį ketvirtfinalyje lietuviai po pratęsimo 5:4 (1:2, 3:2, 1:0) privertė pasiduoti iš kovos dėl apdovanojimų pasitraukusią bei aštuntąją vietą užėmusią Kanados ekipą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Justas Pažarauskas, du – Genrikas Pavliukianecas.

Kanadiečių gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Dougas Ripley'is, vienu – Blairas Nesbittas ir Bruno Hache'as.

Lietuvos rinktinės varžove pusfinalyje bus Švedijos komanda, kuri ketvirtfinalyje 5:1 (1:0) nugalėjo penktojoje pozicijoje likusią Europos čempionę Turkijos ekipą.

Kitą parolimpiados vyrų golbolo turnyro pusfinalio porą sudarys Brazilijos ir JAV rinktinės.

Brazilai ketvirtfinalyje 10:3 (5:1) sutriuškino septintą vietą užėmusius 2008 metų Pekino parolimpiados čempionus kinus, o amerikiečiai 7:6 (4:2) įveikė šeštojoje pozicijoje likusius vokiečius.

Devintoji vieta Rio de Žaneiro parolimpiados vyrų golbolo turnyre atiteko Suomijai, o dešimtojoje – autsaiderės – pozicijoje liko Alžyro komanda.