Pasaulio kariškių čempionate Lietuvos imtynininkai pelnė tris medalius

Makedonijoje vykusiame pasaulio

Iš kairės: V. Laurinaitis, K. Šleiva, M. Mizgaitis.

2016-09-27 20:57, atnaujinta 2017-05-11 22:02

Lietuvos kariuomenės sporto klube dirbantis Vilius Laurinaitis (svorio kategorija iki 98 kg) pirmoje kovoje 8:0 nugalėjo brazilą Davi Jose Albino, antrojoje – 7:5 įveikė vokietį Oliverį Hasslerį, vėliau 5:0 pranoko Ukrainos atstovą Zielimchaną Džihasovą, 9:0 nugalėjo graiką Spiros Kountouratzisą, bet finale turėjo pripažinti baltarusio Aleksandro Hraboviko pranašumą.

Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovai Kristupas Šleiva (66 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (130 kg) iškovojo bronzos medalius.

Savanoriai Darius Venckaitis (59 kg) ir Julius Matuzevičius (85 kg) iš čempionato pasitraukė jau po pirmų kovų ir tenkinosi 14-osiomis vietomis. Karo policijoje tarnaujantis laisvųjų imtynių atstovas Šarūnas Jurčys (61 kg) užėmė aštuntąją vietą.

Prieš varžybas susirgo ir į čempionatą neišskrido graikų-romėnų imtynių atstovas Valdemaras Venckaitis (75 kg).

Lietuvos kariškių rinktinės treneris – seržantas specialistas dr. Mindaugas Ežerskis.