Ledo ritulio čempionate „Energija“ ir antrą kartą įveikė „Hockey Punks“

„Energija“ žaidžia be pralaimėjimų.<br>hockey.lt

hockey.lt

Oct 21, 2016, 8:51 AM, atnaujinta May 10, 2017, 11:42 AM

Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau pralaimėjimo nepatyrė Elektrėnų „Energija“, kuri išvykoje ketvirtadienio vakarą Vilniaus Pramogų arenoje 7:3 (2:2, 3:0, 2:1) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ ir tvirtai pirmauja pirmenybėse. Vilniečiai varžovams nervus gadino tik pirmąjį kėlinį, kuriame atakavo pavydėtinu taiklumu. Po Deivido Kazlausko įvarčio (05:22, Aurimas Gaidauskas) „Energija“ pirmavo, tačiau „Hockey Punks“ puikiai realizavo kiekybinę daugumą ir rezultatą išlygino Modestas Kieras (14:14, Mindaugas Kieras, Šarūnas Kuliešius). Po Aivaro Bendžiaus įvarčio „Energija“ vėl išsiveržė į priekį (15:11, Aimas Fiščevas), tačiau pirmajam kėlinyje vos keturis kartus į varžovų vartus metę vilniečiai ir antrą kartą išnaudojo kiekybinę persvarą, o įvarčiu į rūbinę pasižymėjo japonas Naoki Kaneko (19:53, Algimantas Visockas, M.Kieras). „Energija“ klausimus išsprendė antrajame kėlinyje, kuriame po Edgaro Protčenkos (22:10), Luko Vėželio (23:00) ir Vytauto Jagelavičiaus įvarčių atitrūko 5:2. Trečiojo kėlinio pradžioje D.Kazlauskas pelnė dar vieną įvartį (41:52) ir „Energija“ pirmavo 6:2. Besibaigiant rungtynėms dar vieną įvartį pelnė japonas N.Kaneko (53:36), o tašką rungtynėse padėjo Edvinas Boroška (57:15).