Į pusfinalį patekusiam Simonui Biliui – svarbus galvosūkis

Kanadoje vykstančiame pasaulio čempionate trumpajame (25 metrų) baseine Simonas Bilis ir toliau džiugina.

S.Bilis iškovojo bronzą 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 10, 2016, 4:46 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 11:23 PM

100 metrų laisvuoju stiliumi atrankos plaukime jis bendroje įskaitoje užėmė penktąją vietą ir pateko į pusfinalį. 23-ejų metų panevėžietis nuotolį įveikė per 47,39 sek.

26-erių metų Mindaugas Sadauskas (48,44 sek.) užėmė 35-ąją vietą.

Greičiausiai plaukė amerikietis Blake'as Pieroni – 46,76 sek.

Šią naktį Lietuvos laiku S.Bilis iškovojo bronzos medalį 50 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje. Distanciją lietuvis įveikį per 21,23 sek.

Panevėžietis 100 m laisvuoju stiliumi rungties pusfinalyje varžysis naktį ir šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku, bet prieš tai jam ir Lietuvos plaukimo rinktinės treneriams teks išspręsti galvosūkį.

15 minučių anksčiau už laisvojo stiliaus pusfinalį vyks 4 po 50 metrų kompleksiniu plaukimu estafetės finalas, į kurį pateko ir Lietuvos plaukikų ketvertas.

Lietuviai atrankoje buvo septinti, tad treneriai gali nuspręsti patausoti laisvuoju stiliumi estafetėje plaukiantį S.Bilių prieš jo asmeninį startą.

Lietuvos komanda, kurią sudarė Danas Rapšys, Giedrius Titenis, M.Sadauskas ir S.Bilis, distanciją įveikė per 1 min. 34,3 sek.

Moterų 100 m plaukimo peteliške atrankoje 17-metė Beatričė Kanapienytė (1.01,41) užėmė 35-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį.

2016 metų čempionate startuoja gausiausia Lietuvos plaukikų komanda per visą istoriją – 8 plaukikai.