NHL lyderiai patyrė nesėkmę po pratęsimo

NHL čempionate pirmadienį absoliuti lygos

„Montreal Canadiens“ po pratęsimo 1:2 pralaimėjo „Boston Bruins“ klubui.<br>AP nuotr.

Dec 13, 2016, 8:43 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 10:59 PM

Svečiai pirmavo po Austino Czarniko įvarčio 39-ąją min., o rezultatą 57-ąją min. išlygino Paulas Byronas. Pratęsimo metu pergalingą įvartį pelnė „Bruins“ žaidėjas Ryanas Spooneris (64 min.).

„Canadiens“ komanda po 29 rungtynių turi 42 taškus. „Bruins“ ekipa, per 30 mačų surinkusi 34 taškus, Rytų konferencijoje yra aštunta.

Kitose rungtynėse čempiono titulą ginantis „Pittsburgh Penguins“ klubas savo aikštėje 7:0 (1:0, 4:0, 2:0) nugalėjo „Arizona Coyotes“ ledo ritulininkus.