NHL rungtynėse po atviru dangumi – dramatiška Toronto klubo pergalė

„Washington Capitals“ – „Ottawa Senators“ 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

NHL rungtynėse po atviru dangumi „Toronto Maple Leafs“ po pratęsimo 5:4 nugalėjo „Detroit Red Wings“.<br>AP nuotr.

Jan 2, 2017, 10:39 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 7:51 PM

Rungtynes „Exhibition“ stadione stebėjo daugiau nei 40 tūkst. žiūrovų.

Pergalingą įvartį pratęsime pelnė Austonas Matthewsas (64 min.). Jis taip pat pasižymėjo ir 53-iąją min. Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Leo Komarovas (42), Mitchellas Marneris (49) ir Connoras Brownas (50).

Detroito ekipa išlyginamąjį įvartį pelnė likus žaisti 1,1 sek. iki trečiojo kėlinio pabaigos. Tą padarė Anthony Mantha (60). Svečių gretose įvarčiais taip pat pasižymėjo Jonathanas Ericssonas (54) ir Dailenas Larkinas (Dylan Larkin, 59).

„Maple Leafs“ (36 rungt./42 tšk.) klubas Rytų konferencijoje užima dešimtąją vietą, o „Red Wings“ (37 rungt./37 tšk.) komanda yra 13-a.

Pirmadienio rungtynių rezultatai. „Toronto Maple Leafs“ – „Detroit Red Wings“ 5:4 (0:0, 0:1, 4:3; 1:0), po pratęsimo

„Anaheim Ducks“ – „Philadelphia Flyers“ 4:3 (2:1, 1:2, 0:0; 0:0; 1:0), po baudinių.