Lietuvos čiuožėjų porą Lenkijoje aplenkė Azijos duetai

Pasak Lietuvos čiuožimo federacijos, po trumposios programos antrojoje vietoje buvę sportininkai, vos tik pradėję laisvąją programą padarė klaidą. Ji ir lėmė trečiąją vietą galutinėje įskaitoje, tačiau po šios klaidos pora rankų nenuleido ir toliau kovojo dėl medalių.

Varžybų Lenkijoje apdovanojimai.<br>LČF nuotr.
G.Butkutė ir N.Jermolajevas užėmė 3-ąją vietą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 15, 2017, 2:21 PM, atnaujinta Apr 12, 2017, 4:13 AM

G.Butkutė ir N.Jermolajevas surinko 144,27 taško. Trumpojoje programoje mūsiškiai buvo antri, o laisvojoje – treti.

Varžybose nugalėjo Japonijos atstovai Sumire Suto ir Francis Boudreau-Audet (164,48 tšk.). Antrąją vietą užėmė korėjiečiai Su Yeon ir Hyungtae Kimas (146,26 tšk.).

Porų varžybose dalyvavo šeši čiuožėjų duetai.

Solisčių varžybose 17-metė Elžbieta Kropa (123,54 tšk.) užėmė 13-ąją vietą. Ji buvo septinta trumpojoje programoje, bet vos 14-a laisvojoje.

Varžybose, kuriose dalyvavo 21 sportininkė, nugalėjo prancūzė Laurine Lecavelier (157,94 tšk.). Ji po trumposios programos buvo vos aštunta, bet puikiai pasirodė laimėdama laisvąją programą, kuri leido pakilo iki pat viršūnės.

Šie trys čiuožėjai atstovaus Lietuvai sausio 23 d. prasidėsiančiame 2017 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionate Čekijoje.

Jaunimo porų šokių ant ledo varžybose po trumposios programos lietuviai Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala su 111,26 taško užėmė šeštąją poziciją tarp 17 duetų.

Nugalėjo rusai Jelizaveta Chudaiberdijeva ir Nikita Nazarovas (132,39 tšk.).