Paaiškėjo naujieji Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.

J. Kielaičio/Photodancesport.com nuotr.
J. Kielaičio/Photodancesport.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Mar 13, 2017, 10:24 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 2:32 AM

Šeštadienį vykusiose Lietuvos čempionato varžybose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojų titulą apgynė Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“), jaunimo standartinių šokių grupėje čempionais tapo Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno “Sūkurys“), jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Dileksa“), jaunių I standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“), o senjorų II + III Lotynų Amerikos šokių grupėje laimėjo Nikolajus Urbanovič ir Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo“).

Sekmadienį vykusiame čempionate, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje čempionais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“), jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“), jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina“), jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai pasirodė Benas Mačiulskis ir Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis“), senjorų I standartinių šokių grupėje laimėjo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas“), o senjorų II + III standartinių šokių grupėje pirmą vietą užėmė Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“).

Lietuvos sportinių šokių federacijos nutarimu, pasaulio čempionatuose Lietuvai atstovauja pirmą ir antrą vietą užėmusios poros, o į Europos čempionatą yra siunčiamos pirmos ir trečios vietos laimėtojos.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“)

2. Vaidotas Lacitis – Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ – „Editos Daniūtės šokių studija“)

3. Tomas Fainšil – Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“)

4. Karol Michal Tomecki – Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“)

5. Marius Ilčiukas – Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“)

6. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“)

Grupėje varžėsi 11 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Jokūbas Venckus – Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“)

2. Dominykas Daukšas – Svetlana Azarova (Kauno „Sūkurys“)

3. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaite (Kauno „Kaspinas“)

4. Joris Sangavičius – Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto“)

5. Deividas Simaška – Alina Andreea Radu (Kauno „Duetas“ – „Editos Daniūtės šokių studija“ – KRSM)

6. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“)

Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Gedvinas Meškauskas – Ugnė Bliujūtė   (Kauno „Sūkurys“)

2. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“)

3. Simonas Seikauskas – Liucija Norušaitė (Panevėžio “Rumba“)

4. Romans Dobrecovs – Smiltė Paldauskaitė  (Kauno „Kaspinas“)

5. Nedas Jonaitis – Kamilė Revaitė (Kauno „Kaspinas“)

6. Tomas Janonis – Santa Vlasa (Kauno „Duetas“ – „Editos Daniūtės šokių studija“ – KRSM)

Grupėje varžėsi 25 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“)

2. Domantas Stanionis – Ieva Birieta (Kauno „Tvistas“)

3. Gedvinas Meškauskas – Ugnė Bliujūtė   (Kauno „Sūkurys“)

4. Bertoldas Čepulis – Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VMSC)

5. Romans Dobrecovs – Smiltė Paldauskaitė  (Kauno „Kaspinas“)

6. Dmytro Taranov – Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VMSC)

Grupėje varžėsi 23 poros.

Junių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Kasparas Arys – Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina“)

2. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“)

3. Justas Gedgaudas – Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

4. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“)

5. Rytis Dzemyda – Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys“)

6. Gustas Kirkliauskas – Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana“)

Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Augustinas Trinkus – Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Dileksa“)

2. Gustas Kirkliauskas – Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana“)

3. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“)

4. Ugnius Vžesniauskas – Urtė Petrauskaitė (Vilniaus „Ratuto“)

5. Nojus Raščius – Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VMSC)

6. Justas Gedgaudas – Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

Grupėje varžėsi 22 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Edvardas Mašaro – Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus  “Vijūnas“)

2. Benas Mačiulskis – Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis“)

3. Arnas Endriulaitis – Viktorija Petrenko  (Kauno „Kaspinas“)

4. Kipras Burneikis – Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“)

5. Emilis Skripkiūnas – Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana“)

6. Augustas Mikalauskis – Brigita Chmelevskytė (Vilniaus  “Dileksa“)

Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Benas Mačiulskis – Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis“)

2. Kipras Burneikis – Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“)

3. Emilis Skripkiūnas – Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus  “Alemana“)

4. Edvardas Mašaro – Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus  “Vijūnas“)

5. Arnas Endriulaitis – Viktorija Petrenko  (Kauno „Kaspinas“)

6. Saulenis Česnauskas – Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

Grupėje varžėsi 12 porų.

Senjorų I standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Tomas Rimkus – Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas“)

2. Nerijus Stukas – Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas“)

3. Saulius Ižganaitis – Laura Skamarakienė (Kauno „Kaspinas“)

Senjorų II + III standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Artūras Grebliauskas – Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“)

2. Nikolajus Urbanovič – Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo“)

3. Stanislovas Česonis – Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas“)

4. Jurij Taurinskas – Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto“)

5. Gintautas Mikučiauskas – Rita Mikalauskienė (Šiaulių „Šypsena“) 

6. Kestutis Kairys – Alina Kairienė (Klaipėdos „Svajonė“)

Grupėje varžėsi 8 poros.

Senjorų II + III Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

1. Nikolajus Urbanovič – Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo“)

2. Audrius Blažys – Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena“)

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.