Pasaulio rekordą pagerinusi čiuožėja Jevgenija Medvedeva apgynė titulą

Rusijos čiuožėja pagerino pasaulio rekordą ir laimėjo auksą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2017-04-01 11:20, atnaujinta 2017-04-06 18:47

Helsinkyje (Suomija) vykstančio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato solisčių varžybose triumfavo 17-metė rusė Jevgenija Medvedeva.

Pasaulio čempionės titulą apgynusi rusė surinko 233,41 taško ir pagerino sau pačiai priklausiusį pasaulio rekordą. Ji tapo pirmąja moterimi nuo 2001 metų, pasaulio čempionate triumfavusi du kartus iš eilės. J. Medvedeva Helsinkyje laimėjo tiek laisvąją, tiek trumpąją programas.

„Aš čiuožiau gerai ir tuo mėgavausi. Niekada negalvoju apie vietas, apie rekordus. Tiesiog stengiuosi parodyti viską, ką galiu ir čiuožti taisyklingai“, – sakė J. Medvedeva.

Sidabro medalį iškovojo kanadietė Kaetlyn Osmond (218,13 tšk.). Tai pirmasis jos medalis planetos pirmenybėse. Bronzos apdovanojimas atiteko kitai Kanados čiuožėjai Gabriellei Daleman (213,52 tšk.).

Latvė Anastasija Kučvalska (155,02 tšk.) užėmė 22-ąją vietą.