„Maple Leafs“ išlygino NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį Toronte.

Rungtynių akimirka<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 16, 2017, 10:02 AM, atnaujinta Apr 21, 2017, 4:23 PM

Du įvarčius, tarp jų ir pergalingą, svečiams pelnė Kasperis Kapanenas (35 ir 72 min.). Po 1 sykį pasižymėjo Jamesas van Riemsdykas ir Morganas Rielly..

„Capitals“ gretose pasižymėjo Aleksas Ovečkinas, Johnas Carlsonas bei Nicklas Backstromas.

Vakarų konferencijos nugalėtoja „Chicago Blackhawks“ komanda antrajame ketvirtfinalio susitikime namuose 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) pralaimėjo „Nashville Predators“ ekipai ir serijoje atsilieka jau 0-2.

Šeštadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija. „Washington Capitals“ (1) – „Toronto Maple Leafs“ 3:4 (0:1, 2:2, 1:0; 0:1), po pratęsimo. Serija 1-1. „Ottawa Senators“ (6) – „Boston Celtics“ (7) 4:3 (0:0, 1:3, 2:0; 1:0), po pratęsimo. 1-1.

Vakarų konferencija. „Chicago Blackhawks“ (1) – „Nashville Predators“ (8) 0:5 (0:1, 0:2, 0:2). 0-2. „Anaheim Ducks“ (3) – „Calgary Flames“ (7) 3:2 (2:1, 0:1, 1:0). 2-0.