„Capitals“ ir „Senators“ iškopė į NHL Vakarų konferencijos pusfinalius

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 6 min. 31 sek., įmušė Marcusas Johanssonas.

Pergalingą įvartį „Capitals“, pratęsime sužaidus 6 min. 31 sek., įmušė Marcusas Johanssonas.<br>AP nuotr.

Apr 24, 2017, 10:21 AM, atnaujinta Apr 26, 2017, 12:56 AM

Ottawa Senators“ (6) komanda išvykoje po pratęsimo 3:2 (0:1, 2:0, 0:1; 1:0) įveikė „Boston Bruins“ (7) ledo ritulininkus ir taip pat laimėjo Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją 4-2.

Pergalę svečiams lėmė Clarke'o MacArthuro įvartis, pratęsime sužaidus 6 min. 30 sek.

Sekmadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija. „Toronto Maple Leafs“ (8) – „Washington Capitals“ (1) 1:2, po pratęsimo (0:0, 0:0, 1:1; 0:1). Serija 2-4. „Boston Bruins“ (7) – „Ottawa Senators“ (6) 2:3, po pratęsimo (1:0, 0:2, 1:0; 0:1). 2-4.