Po Lietuvos regbininkų pergalės treneris pyktelėjo, kad švedai netransliavo rungtynių

Po šių rungtynių karjerą Lietuvos rinktinėje baigė ilgametis kapitonas Mindaugas Misevičius.

Lietuviai sutriuškino Švedijos regbininkus.<br> LRF nuotr.
 Lietuviai sutriuškino Švedijos regbininkus.<br> K.Lundqvisto nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

May 7, 2017, 1:28 PM

Lietuvos regbininkai aikštėje dominavo nuo mačo pradžios ir dar neįpusėjus pirmajame kėliniui pirmavo 28:0. Pirmuosius taškus
švedai pelnė tik po apmaudžios lietuvių klaidos perduodant kamuolį. Po dviejų Žygimanto Radžiaus atakų Lietuvos rinktinė pirmavo jau 45:7, o antrojo kėlinio antroje pusėje Lietuvos komandoje buvo
išleisti visi atsarginiai žaidėjai ir tik tuomet žaidimas išsilygino.

„Tai geriausios lietuvių rungtynės, kurias esu matęs. Manau, kad mes pirmą kartą įvykdėme visus aspektus, kuriuos buvome
suplanavę - tiek gynyboje, tiek puolime. Laimėjome visus savo išmetimus iš užribio, visas grumtynes atakuojant, taip pat
sugebėjome perimti 90 proc. varžovų išmetimų. Sugebėjome spausti varžovus grumtynėse net ir tais momentais, kai žaidėme mažumoje“, - sakė N.Manyosha.

Galingas ciklo finišas suteikia daug vilčių ateičiai, nes nemažą dalį Lietuvos komandos sudarė jauni ir perspektyvūs
regbininkai. Jau rudenį Lietuvos rinktinė pradės naują Europos čempionato tikslą, kuriame sieks aukščiausios vietos.

„Greitis, jėga ir intensyvumas buvo neįtikėtinas. Tai buvo geriausia, ką iki šiol esu matęs. Labai apaudu, kad tokių rungtynių
švedai netransliavo ir žmonės negalėjo jų pamatyti. Pagarba žaidėjams už nuostabų pasirodymą“, - pridūrė PAR regbio
specialistas.

Po šios pergalės Lietuvos rinktinė su 14 taškų Šiaurės  konferencijoje užėmė antrąją vietą. Pirmąją vietą užėmė ir
su Pietų konferencijos nugalėtoja Malta dėl patekimo į aukštesnį  divizioną kovos Čekijos rinktinė. Ji šeštadienį išvykoje 33:3