Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Kanada mušė baltarusius, Rusija – vokiečius

Vokietijoje ir Prancūzijoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame įtikinamas pergales iškovojo lyderės Kanados ir Rusijos komandos. Abi rinktinės turi po tris pergales ir kol kas nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

Vokietijos ir Rusijos rinktinių rungtynės.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

May 8, 2017, 7:32 PM, atnaujinta May 8, 2017, 11:57 PM

Rusus A grupėje pavyti gal irgi nė karto nepralaimėję latviai, o B grupėje po dviejų turų pralaimėjimo nepatyrę yra šveicarai.

Tiek Rusija, tiek Kanada antrajame ture irgi triuškino varžovus. Rusai 10:1 sumušė italus, o kanadiečiai 7:2 – slovėnus.

Pirmadienį Kanados ledo ritulio rinktinė 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) sutriuškino Baltarusijos komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė.

Rusijos rinktinė tik paskutiniame kėlinyje staiga praleido tris įvarčius, bet 6:3 (3:0, 2:0, 1:3) nugalėjo vokiečius.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo JAV ledo ritulininkai, kuriems pavyko atlaikyti rimtą švedų šturmą. JAV komanda 4:3 (2:3, 1:0, 1:0) palaužė Švedijos rinktinę.

Pirmadienį prireikė ir bulitų serijos. Čekijos ir Suomijos ledo ritulininkai nesugebėjo išspręsti sąntykių per pagrindinį laiką ir pratęsimą.

Galiausiai čekai 4:3 (3:0, 0:0, 0:3, 0:0, 0:1) palaužė Suomiją.

A grupė (Kelnas): JAV, Rusija, Švedija, Vokietija, Slovakija, Latvija, Italija, Danija.

B grupė (Paryžius): Kanada, Norvegija, Suomija, Čekija, Prancūzija, Šveicarija, Baltarusija, Slovėnija.

„Nauja diena“: kokias pratybas šiemet rengs Lietuvos kariuomenė?