Pasaulio ledo ritulio čempionate Latvija – nenugalima

Pasaulio ledo ritulio čempionate sužaisti pirmieji du antradienio mačai, kuriuose pergales šventė mūsų kaimynai latviai ir Norvegijos atstovai. Latvijos ledo ritulininkai išlieka nepralaimėjusia ekipa – ji antradienį 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) įveikė Italiją, o norvegai net 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) susitvarkė su Slovėnija.

Latvijos ledo ritulio rinktinė įveikė Italiją<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2017-05-09 20:05, atnaujinta 2017-05-10 00:25

Pasaulio čempionato A grupėje Latvija po trijų mačų turi 3 pergales ir yra kol kas vienvalde 8 komandų lydere:  mūsų šalies kaimynai pirmame kėlinyje atsiliko 4 min., tačiau A.Dzerinis 12 minutę išlygino rezultatą, o trečiame kėlinyje jis, likus kovoti 2 min., išvedė rinktinę į priekį.

Italijos komanda liko su vienu tašku, o latviai turi 9. Tiesa, latviai pergales šventė ne prieš pagrindinius varžovus: 3:0 įveikė danus ir 3:1 slovakus.

Tuo tarpu norvegai iškovojo antrąją pergalę čempionate, susivarkę su autsaideriais slovėnais 5:1. Du pirmuosius įvarčius norvegams pelnė broliai Olimbai - Mathisas ir Andre.

Kitose A grupės rungtynėse Danija po pratęsimo 4:3 (1:0, 2:0, 0:3, 0:0, 1:0) palaužė Slovakiją.  Danai su dviem taškais grupėje užima septintąją vietą, tašku daugiau turinti Slovakija – penkta.

B grupės rungtynėse Prancūzija tik po baudinių serijos 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, 0:0, 1:0) palaužė Šveicariją.

Pergalę prancūzams išplėšė baudinių serijoje taikliai smūgiavęs Stephane'as da Costa.

Prancūzai pakilo į ketvirtąją vietą, šveicarai liko antri.  Į čempionato ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias A ir B grupės komandos.