Lietuvos sporto savaitė. LKL pusfinalio startas, I.Konovalovo pergalė ir V.Dilio bėdos

Praėjusi Lietuvos sporto savaitė buvo labai rami. Ją pagyvino tik savaitgalį prasidėjusios LKL pusfinalio serijos, kurių pirmosiose rungtynėse įtikinamas pergales pasiekė Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Vilmantas Dilys (dešineje) ir Mindaugas Katelynas<br> T.Bauro nuotr.

May 15, 2017, 11:27 AM, atnaujinta May 15, 2017, 11:35 AM

Tarp kitų įvykių labiausiai verta pažymėti dviratininko Ignato Konovalovo pergalę aukščiausią kategoriją turinčių daugiadienių lenktynių etape bei dopingo kontrolieriams įkliuvusio krepšininko Vilmanto Dilio bėdas.

Savaitės įvykiai

Gegužės 10 d. Paskelbta, kad krepšininko Vilmanto Dilio (Pasvalio „Pieno Žvaigždės“) dopingo mėginyje rasta draudžiamų medžiagų stanozololo ir kokaino. Mėginys paimtas balandžio 12 d., po Lietuvos krepšinio lygos rungtynių su „Šiauliais“.

Gegužės 11 d. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis paskelbė išplėstinį rinktinės kandidatų sąrašą, kuriame yra 31 krepšininkas.

Gegužės 13 d. Dviratininkas Ignatas Konovalovas (FDJ) tapo „4 Jours de Dunkerque“ daugiadienių lenktynių (2.HC kategorija) 5-ojo etapo nugalėtoju. I.Konovalovas, kuris 2015 m. buvo šių lenktynių bendrosios įskaitos nugalėtojas, iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną.

Gegužės 13 d. Lietuvos vyrų rankinio lygos finale Klaipėdos „Dragūnas“ pirmauja prieš čempionės vardą ginančią Alytaus „Varsą“ 2:0 (serijoje iki trijų pergalių).

Gegužės 13, 14 d. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio pirmosiose rungtynėse Kauno „Žalgiris“ namie nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ 83:54, Vilniaus „Lietuvos rytas“ irgi namie – Panevėžio „Lietkabelį“ 96:85.

Gegužės 14 d. Trakų pusės maratono bėgimo nugalėtojais tapo Diana Lobačevskė ir baltarusis Jurijus Kapcerovas.

Gegužės 14 d. Kaune baigėsi Europos jaunių (iki 21 m.) dziudo taurės turnyras. Prizininkais tapo du sunkiausios svorio kategorijos Lietuvos sportininkai: Justina Kmieliauskaitė (nuo 78 kg) ir Ignas Mečajus (nuo 100 kg) iškovojo sidabro medalius.