Ledo ritulio čempionate suomiai sukūrė intrigą, bet bronza atiteko rusams

Sekmadienį Vokietijoje leidžiasi pasaulio ledo ritulio čempionato užsklanda. Mažajame finale dėl bronzos intrigos netrūko. Po šalto dušo atsigavę suomiai pelnė 3 įvarčius iš eilės ir grąžino intrigą, tačiau bronzos medaliais pasipuošė Rusijos ledo ritulininkai. Jie iškovojo pergalę 5:3 (1:0, 3:1, 1:2).

Rungtynių akimirka.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2017-05-21 17:15, atnaujinta 2017-05-21 19:34

Pirmojo kėlinio pradžioje N.Gusevas (06:58) pasiuntė ritulį į suomių vartus ir išvedė Rusiją į priekį.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui rusai paleido visą seriją smūgių į suomių vartus. Antrojo kėlinio pradžioje skirtumą padvigubino V.Tkačiovas (01:48). Praėjus penkioms minutėms N.Gusevas (07:01) pelnė antrąjį savo ir trečiąjį rusų įvartį šiose rungtynėse. O dar po minutės pasižymėjo ir B.Kiselevičius (08:16). Galiausiai, baigiantis kėliniui pavyko pasižymėti ir suomiams. Pirmąjį įvartį pelnė M.Rantanenas (19:33).

Baigiantis antrajam kėliniui atsigavę suomiai ėmė vytis varžovus. Trečiojo kėlinio pradžioje dar vieną įvartį pelnė M.Lehtonenas (01:16), o netrukus V.Savinainenas (05:29) sumažino skirtumą iki minimumo.

Vis dėlto, rusai varžovams pergalės atiduoti nesirengė. N.Kučerovas (08:03) pelnė penktąjį Rusijos rinktinės įvartį, į kurį Suomijos ledo ritulininkai atsakyti nebesugebėjo.

Pusfinalyje Rusijos rinktinė 2:4 nusileido titulą ginantiems kanadiečiams, o suomiai 1:4 pralaimėjo švedams.

Suomijos rinktinė praėjusiais metais pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalius.