Lietuvos plaukikai žibėjo užsienyje, bet ne Rūta Meilutytė

Bratislavoje vykstančiose Slovakijos „Grand Prix“ varžybose Rūtai Meilutytei ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio nepavyko užkopti ir antrąją varžybų dieną.

Rūta Meiltutytė antrą dieną iš eilės nusileido nežinomai slovakei.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 27, 2017, 8:46 PM, atnaujinta May 27, 2017, 8:57 PM

Patekusi į 50 m laisvu stiliumi A finalą R.Meilutytė nusprendė jame nestartuoti ir koncentravosi į 200 m krūtine rungtį, kurioje užėmė antrą vietą – 2:30,23 min.

Lietuvė nusileido vietos plaukikei Andrea Podmanikovai, kuri buvo greitesnė vos 0,29 sek. Šiai sportininkei Rūta nusileido ir 100 m distancijoje.

Finale taip pat plaukusi Agnė Šeleikaitė užėmė penktą vietą – 2:40,63 min.

Beatričė Kanapienytė 200 m peteliške nuotolį nuplaukė per 2:25,98 min. ir laimėjo pirmąjį savo medalį varžybose –
sidabrą.

Marius Mikalauskas laimėjo 200 m krūtine rungtį, distanciją įveikęs per 2:19,14 min.

Rumunijos plaukimo čempionate krito Lietuvos rekordas

Trečiąją atvirojo Rumunijos plaukimo čempionato dieną užfiksuotas Lietuvos rekordas.

Andrius Šidlauskas laimėjo aukso medalį, 100 m krūtine nuotolį įveikęs per 1:00,21 min. ir pasiekęs asmeninį rekordą
bei antrą kartą įvykdęs pasaulio čempionato A normatyvą. Danas Rapšys triumfavo 50 m plaukimo nugara varžyboe, finale distanciją įveikęs per 25,71 sek.

Aukso medalį pelnė ir Deividas Margevičius, tuo pačiu pasiekdamas ir Lietuvos rekordą. Jis 200 m peteliške nuplaukė per
2:01,17 min. ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą.