Galingai irklavusiai lietuvių keturvietei - Europos čempionato auksas!

Lietuvos irkluotojų porinė keturvietė - Europos čempionė! Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius – sekmadienį Račicėse iškovojo aukso medalius.

Lietuvos irkluotojus apdovanojo Pasaulio irklavimo federacijos tarybos narys A.Raslanas.<br> worldrowing.com nuotr,
 Lietuvos irkluotojai tapo Europos čempionais.<br> worldrowing.com nuotr,
 Lietuvos keturvietė iškovojo auksą.<br> LIF nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2017-05-28 22:10

Europos čempionato finale Lietuvos įgula 2000 m distanciją įveikė per 5 min. 44,65 sek. ir aiškiai pranoko konkurentus.

Sidabrą iškovojo Lenkijos irkluotojai (5 min. 48,02 sek.), o bronzą – italai (5 min. 49,13 sek.).

Per apdovanojimų ceremoniją prizininkams medalius įteikė lietuvis - Tarptautinės irklavimo federacijos tarybos narys Algirdas Raslanas.

Atrankos plaukime lietuviai taip pat buvo greičiausi (5 min. 51,03 sek.) ir iškovojo tiesioginį bilietą į finalą, taip sutaupydami jėgų.

Tuo tarpu olimpiniai vicečempionai Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis sekmadienį laimėjo tik B finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą. Jų viltys žlugo šeštadienį pusfinalyje, kur lietuviai liko ketvirti.

Keturvietę be vairininko irkluojantys Saulius Ilonis, Dominykas Jančionis, Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius B finale finišavo penkti ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją poziciją.