Įspūdingai finišavęs Henrikas Žustautas pribloškė varžovus Vengrijoje

Vengrijoje vykusiose pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės 2-ojo etapo varžybose vienviečių kanojų 200 m distancijoje finale sekmadienį triumfavo lietuvis Henrikas Žustautas.

H.Žustautas laimėjo pasaulio taurės etapą.
Daugiau nuotraukų (3)

May 28, 2017, 8:04 PM

Nepaisant pergalės, 22 metų lietuvis buvo liūdnas, nes šią rungtį planuojama išbraukti iš olimpinės programos ir įtraukti 1000 m, kuri jam nėra paranki.

"Myliu 200 m sprintą, Bus labai blogai, jei ji bus išbraukta. Nežinau, kodėl jos negali likti. Yra baidarių sprintas - vyrų ir moterų, tai kodėl negali būti vyrų kanojų? - canoeicf.com sakė lietuvis.

Segede mūsų šalies atstovas distanciją įveikė per 38,008 sek.  Įtikinamą pergalę jam lėmė galingas finišas.

Antras liko gruzinas Zaza Nadiradzė (atsiliko 0,315 sek.), trečias - titulutas rusas Ivanas Štylis (0,407 sek.).

Per apdovanojimo ceremoniją gėles sportininkams įteikė lietuvių treneris ir Lietuvos baidarių ir kanojų federacijos generalinis sekretorius  Romualdas Petrukanecas, kuris turėjo progą neįprastoje vietoje pasveikinti savo auklėtinį.

Kitas Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas (39,000 sek.) finale užėmė septintąją vietą.

Vienviečių baidarių 200 m distancijoje B finale (10-18 vietos) Artūras Seja finišavo penktas (34,681 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 14-ąją vietą.