NHL Stanley taurės finalą pergale pradėjo „Penguins“

NHL stipriausios komandos titulą ginantys „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkai ir šiemetinį Stanley taurės finalą pradėjo pergale. Pirmosiose superfinalo rungtynėse „pingvinai“ namuose 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) palaužė šio sezono sensaciją „Nashville Predators“.

Pirmosiose NHL superfinalo rungtynėse „pingvinai“ namuose 5:3 palaužė šio sezono sensaciją „Nashville Predators“.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

May 30, 2017, 8:24 AM, atnaujinta May 30, 2017, 8:32 AM

Jau pirmajame kėlinyje Jevgenijus Malkinas, Conoras Sheary bei Nickas Bonino pasiuntė po vieną ritulį į priešininkų vartus ir „Penguins“ solidžiai atitrūko 3:0.

Bet tuomet iniciatyva perėjo svečiams. Antrajame kėlinyje šeimininkai neatliko nė vieno metimo į „Predators“ vartus ir tai buvo pirmasis toks atvejis per visą lygos istoriją.

Vis dėlto likus trims minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos Jake'as Guentzelis dar kartą persvėrė rezultatą, o baigiantis mačui tašką padėjo į tuščius vartus ritulį pasiuntęs Nickas Bonino.