Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurėje – Lietuvos duetų sėkmė bei Henriko Žustauto nusivylimas

Penktadienį Belgrade (Serbija) prasidėjusio trečiojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo atrankos barjerą sėkmingai įveikė dvi Lietuvos įgulos.

irkluotojai R.Nekrošius ir Andrejus Olijnikas.<br>Tomas Bauras

Jun 2, 2017, 2:35 PM, atnaujinta Jun 2, 2017, 3:03 PM

Vyrų dviviečių baidarių 1000 m distancijos pirmajame atrankos plaukime Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė trečiąją vietą ir pateko į pusfinalį. Lietuviai finišavo per 3 min. 17,716 sek. Greičiau už mūsiškius irklavo tik Prancūzijos (3.15,924) ir Norvegijos (3.16,784) baidarininkai.

Lietuviai Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas dviviečių kanojų 1000 m distancijos trečiajame atrankos plaukime finišavo šešti (4.09,700) ir taip pat pateko į pusfinalį. Pirmi finišavo ir tiesioginį bilietą į finalą pelnė vokiečiai Yulis Oeltze bei  Peteris Kretschmeris, (3.34,820).

Vyrų vienviečių kanojų 1000 m distancijos rungtyje į pusfinalį nepateko Henrikas Žustautas. Lietuvis trečiajame atrankos plaukime finišavo per 4 min. 20,588 sek. ir liko prieš paskutinis – aštuntas. Iki vietą pusfinalyje garantavusios septintosios pozicijos jam pritrūko net 13,46 sek.

Kitas varžyboms užsiregistravęs Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas šioje rungtyje nestartavo.