Dviratininkė R. Leleivytė šeštajame "Giro d'Italia" lenktynių etape finišavo 42-a

Italijoje vykstančių 28-ųjų moterų dviračių lenktynių "Giro d'Italia" šeštajame etape trečiadienį lietuvė Rasa Leleivytė ("Aromitalia Vaiano") užėmė 42-ąją vietą.

Lietuvos dviračių čempionatas,Ignalina grupinių lenktynių nugalėtoja Rasa Leleivytė<br>M.Kulbio nuotr.

Jul 5, 2017, 9:30 PM, atnaujinta Jul 5, 2017, 10:11 PM

Etapą laimėjo suomė Lota Lepistė (Lotta Lepisto, "Cervelo-Bigla"). Ji 116,16 km nuvažiavo per 2 val. 50 min. 36 sek. Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-9 vietas užėmusioms dviratininkėms.

R. Leleivytė nugalėtojai pralaimėjo 26 sek.

Lenktynių lydere išliko olandė Ana van der Bregen (Anna van der Breggen, "Boels-Dolmans"). Ji šeštajame etape finišavo aštunta.

R. Leleivytė (+11 min. 25 sek.) bendrojoje įskaitoje yra 47-a.