Henrikas Žustautas pateko į Europos irklavimo čempionato finalą

Kanojininkas Henrikas Žustautas ir baidarininkas Artūras Seja šeštadienį pateko į Plovdive (Bulgarija) vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finalus.

H.Žustautas<br>AFP/Scanpix

Jul 15, 2017, 6:08 PM

Vyrų vienviečių kanojų 200 m distancijos antrajame atrankos plaukime 23-ejų metų Henrikas Žustautas finišavo pirmas ir pelnė tiesioginį bilietą į finalą. Lietuvio laikas – 40,352 sek.

Antras šiame plaukime finišavo vengras Jonatanas Haidas (Jonatan Hajdu, 40,944 sek.).

Vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos trečiajame atrankos plaukime A. Seja finišavo per 34,724 sek., užėmė pirmąją vietą ir pelnė vienintelį tiesioginį kelialapį į finalą.