Kanojininkas Henrikas Žustautas - Europos čempionas

Lietuvos kanojininkas Henrikas Žustautas Plovdive (Bulgarija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų čempionate iškovojo aukso medalį.

Sportininkas iškovojo aukso medalį.<br> Organizatorių nuotr.

Jul 16, 2017, 2:27 PM, atnaujinta Jul 16, 2017, 7:10 PM

Vyrų vienviečių kanojų 200 m distancijos finale 23-ejų metų lietuvis finišavo per 38,112 sek. ir aplenkė visus aštuonis varžovus.

Europos čempionu H. Žustautas tapo pirmąjį kartą.

Sidabro medalis atiteko rusui Aleksejui Korovaškovui (+0,045 sek.), bronzos – gruzinui Zazai Nadiradzei (+0,230 sek.).

Vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos finale lietuvis Artūras Seja užėmė septintąją vietą. 21-erių metų lietuvis finišavo per 34,467 sek.

Auksas atiteko Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionui britui Liamui Heathui (33,380 sek.), sidabras – vengrui Bence'ui Horvathui (33,455 sek.), bronza – serbui Markui Dragosavljevičiui (33,947 sek.).