EUROLYGA

Lietuvos dviratininkės „BeNe Ladies Tour“ lenktynėse iškovojo pasaulio reitingo taškus

Sekmadienį pasibaigusiose Belgijoje ir Olandijoje ketvirtą kartą surengtose moterų dviračių lenktynėse „BeNe Ladies Tour“ lietuvė Daiva Tušlaitė (Ale Cipollini“) užėmė 15-ąją vietą ir pelnė keturis pasaulio reitingo taškus.

D.Tušlaitė pasirodė geriausiai iš lietuvių.<br>M.Kulbio nuotr.

Jul 16, 2017, 9:06 PM

Kita lietuvė Rasa Leleivytė (Aromitalia Vaiano“) užėmė 47-ąją vietą tarp 96 klasifikuotų dviratininkių.

Lenktynių nugalėtoja tapo Londono olimpinių žaidynių bei triskart pasaulio čempionę olandė Marianne Vos.

D.Tušlaitė jai pralaimėjo 1 min. 30 sek., o R. Leleivytė – 2 min. 53 sek.

Sekmadienį vykusiame paskutiniame – ketvirtajame – etape nugalėjo M.Vos. Ji 112,2 km nuvažiavo per 2 val. 49 min. 9 sek.

R.Leleivytė finišavo aštunta ir pelnė du pasaulio reitingo taškus. D.Tušlaitė užėmė 29-ąją vietą. Visos dviratininkės finišavo vienoje grupėje.