Pasaulio kurčiųjų žaidynėse imtynininkas M. Sinkevičius iškovojo bronzos medalį

Samsune (Turkija) vykstančių pasaulio kurčiųjų žaidynių graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 75 kg šeštadienį Lietuvos atstovas Mantas Sinkevičius iškovojo bronzos medalį.

Pasaulio kurčiųjų žaidynėse iškovotas dar vienas medalis<br> A.Četkausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jul 22, 2017, 8:33 PM, atnaujinta Jul 23, 2017, 2:12 PM

Lietuvis aštuntfinalyje įveikė kazachą Dauletą Jeljubajevą, ketvirtfinalyje pranoko bulgarą Hristą Kličurovą, o pusfinalyje pralaimėjo būvimajam vicečempionui rusui Vitalijui Kuzmenkovui. Kovoje dėl bronzos M. Sinkevičius nugalėjo Irano imtynininką Mohamadrezą Sadrį (Mohammadreza Sadri ).

Prieš ketverius metus kurčiųjų žaidynėse Sofijoje (Bulgarija) M. Sinkevičius buvo penktas.

Tai jau antrasis Lietuvos sportininkų medalis Samsune. Vyrų stalo teniso komandų varžybose Lietuvos rinktinė taip pat pelnė bronzą.

Moterų paplūdimio tinklinio turnyro trečiajame mače A grupėje šeštadienį lietuvės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkintaitė 2-0 (21:4, 21:8) nugalėjo Venesuelos atstoves Karmen Sesiliją Kordero (Carmen Cecilia Cordero) ir Anjelis Peres (Anyelis Perez).

Mūsų šalies sportininkės su trimis pergalėmis iš tiek pat galimų tapo grupės nugalėtojomis.

Kurčiųjų žaidynių moterų paplūdimio tinklinio turnyre dalyvauja 17 komandų, suskirstytų į keturias grupes.

2013 metais žaidynėse Sofijoje (Bulgarija) B. Aleknavičiūtė ir I. Milkintaitė pelnė sidabro apdovanojimus, o 2009 metų žaidynėse Taivane B. Aleknavičiūtė su kita partnere Sigita Lukošiūte iškovojo bronzos medalius.