Lietuvos lengvaatlečiai Europos veteranų čempionate iškovojo po du aukso ir sidabro medalius

Orhuse (Danija) vykstančiame Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate trečiadienį Lietuvos atstovai iškovojo du aukso ir du sidabro medalius.

Lietuviai puikiai pasirodė. <br> sportoveteranai.lt nuotr.

2017-08-02 22:45

Europos čempionais tapo ieties metimo varžybas laimėjusi Jadvyga Putinienė (W70, 24 m 8 cm) ir rutulio stūmimo varžybose triumfavusi Valda Morkūnienė (W55, 12 m 83 cm).

Rutulio stūmime antrąją vietą užėmė Janina Lapienienė (12 m 29 cm). Ilona Kleizienė (9 m 74 cm) liko aštunta, o Ina Mikulėnienė (8 m 37 cm) – 15-a.

Kūjo metimo Europos vicečempionu tapo Rimvydas Medišauskas (M55, 50 m 5 cm).

400 m finaliniame bėgime Oksana Choda (W35, 1 min. 0,32 sek.) finišavo šešta. Šiame bėgime trečiąją vietą užėmė Snežana Bechtina (57,52 sek.), kuri registravosi kaip Lietuvos lengvaatletė, bet čempionate atstovauja jau Airijai.

5000 m bėgime Ramunė Pociuvienė (W40, 21.02,63) užėmė aštuntąją vietą.