Olandijos sprinterė Dafne Schippers apgynė pasaulio čempionės titulą

Planetos čempionės titulą apgynusi 25-erių metų sprinterė finišavo per 22,05 sek. <br> AP nuotr.

Aug 12, 2017, 11:11 AM, atnaujinta Aug 12, 2017, 11:20 AM

Sidabro medalį pelnė Dramblio Kaulo Kranto bėgikė Marie-Josee Ta Lou (22,08 sek.). Bronzos apdovanojimas atiteko
Bahreino atstovei Shaunae Miller-Uibo (22,15 sek.).

Moterų šuolių į tolį varžybas laimėjo amerikietė Brittney Reese. 30-metė sportininkė nušoko 7 m 2 cm ir 2 cm
aplenkė rusę Darją Klišiną.

B. Reese pasaulio čempione tapo ketvirtąjį kartą (2009, 2011, 2013, 2017 m.).

Bronzos medalį iškovojo kita amerikietė - olimpinė ir dukart pasaulio čempionė Tianna Bartoletta (6 m 97 cm).

Vyrų kūjo metimo rungtyje aukso medalį iškovojo lenkas Pawelas Fajdekas (79 m 81 cm). Lenkijos atletas planetos pirmenybėse triumfavo trečią kartą iš eilės.

Antrąją vietą užėmė rusas Valerijus Pronkinas (78 m 16 cm), o trečiąją - kitas Lenkijos atstovas Wojciechas Nowicki (78 m 3 cm).

Moterų 3000 m kliūtinio bėgimo pasaulio čempione tapo planetos pirmenybių rekordą pagerinusi amerikietė Emma Coburn (9 min. 2,58 sek.). Antra finišavo jos tėvynainė Courtney Frerichs (9.03,77).

Jos tapo pirmosiomis amerikietėmis, iškovojusiomis pasaulio pirmenybių medalius šioje rungtyje.

Trečioji pozicija atiteko pasaulio čempionės titulą gynusiai Kenijos atstovei Hyvin Jepkemoi (9.04,03).

Olimpinė čempionė Bahreino bėgikė Ruth Jebet (9.13,96) liko penkta.