Aukščiausiai pasaulyje šoka Kataro atstovas

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate įvyko vienos paskutinių rungčių.

Šuolio į aukštį varžybas pasaulio čempionate laimėjo Katarietis<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Aug 13, 2017, 11:14 PM, atnaujinta Aug 15, 2017, 3:11 PM

Vakar šuolio į aukštį sektoriuje, finalo varžybose kovojo moterys, tarp kurių buvo ir lietuvė Airinė Palšytė, o šiandien į kovą stojo pajėgiausi vyriškos lyties atletai.

Nugalėtoju be didesnės konkurencijos tapo Kataro atstovas Mutaz Essa Barshimas. Visus bandymus įveikęs iš pirmo karto, aukčiausiai jis iššoko 2 metrus ir 35 centimetrus. Tokio aukščio neįveikė joks kitas varžovas.

Katarietis dar bandė ir 240 cm aukštį, tačiau visi trys bandymai buvo nesėkmingi.

Antrąją vietą iškovojo rusas Danilas Lysenko, kuris 235 cm neįveikė, tačiau peršoko 232 cm. Trečiasis liko Sirijos atstovas Majdas Edinas Ghazalas (229 cm).