Nepasisekė: Zinaida Sendriūtė pasaulio čempionato finale varžovių neaplenkė

Finalinę pasaulio lengvosios atletikos čempionato dieną iš lietuvių paskutinė pasirodė disko metikė Zinaida Sendriūtė.

Zinaida Sendriūtė pasaulio čempionato finale liko dvylikta<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Aug 13, 2017, 10:29 PM, atnaujinta Aug 13, 2017, 10:46 PM

Deja, viskas nesiklostė taip, kaip to norėjo pati sportininkė. 32 metų atletė diską sviedė tris iš eilės nesėkmingus kartus ir liko be įskaitinio rezultato.

Nesėkmingi bandymai lėmė, kad Z.Sendriūtė finale liko paskutinė ir bendroje įskatoje užėmė 12-ąją poziciją.

Pasaulio čempione tapo Sandra Perkovič, kuri diską numetė 70,31 cm. Antra liko australė Dani Stevens (69,64), trečioji vieta atiteko prancūzei Melinai Robert-Michon (66,21).

Į finalą lietuvė pateko, kuomet atrankos varžybose penktadienį pagerino savo sezono rezultatą –  įrankį nusviedė 61,48 m. Šis rezultatas ir lėmė žingsnį į finalą, kuriame varžėsi tik pačios geriausios disko metikės.

Per visą savo karjerą, pasaulio čempionatuose Z. Sendriūtė aukštesnę nei dvyliktą vietą buvo laimėjusi vos vieną kartą. 2013 metais ji užėmė 9-ąją vietą. Žemiausia pozicija jai teko tenkintis 2009-aisiais, kuomet liko tik 31-a.