Solidu: dvi Lietuvos ėjikės Londone pateko į geriausiųjų dvidešimtuką

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose sekmadienį Lietuvos atstovė Brigita Virbalytė užėmė 16-ąją vietą.

B.Virbalytė-Dimšienė pasaulio čempionate iškovojo šešioliktąją vietą<br> A.Pliadžio nuotr.

Aug 13, 2017, 5:06 PM, atnaujinta Aug 13, 2017, 5:07 PM

32-ejų metų lietuvė distanciją įveikė per 1 val. 30 min. 45 sek. ir pasiekė geriausią sezono rezultatą.

Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) rekordą pagerinusi 21-erių metų Živilė Vaiciukevičiūtė (1 val. 31 min. 23 sek.) finišavo 19-a, o jos sesuo dvynė Monika (1:38.08) - 45-a.

Pasaulio čempione tapo Yang Jiayu (1:26.18), sidabro medalį iškovojo meksikietė Maria Gonzalez (1:26.19), o bronzos - italė Antonella Palmisano (1:26.36).

Iš 60 startavusių ėjikių klasifikuotos 52.