Universiadoje plaukikų estafetė liko be medalių, o Airinei Palšytei nesimato konkurenčių

Po D.Rapšio ir A.Šidlausko pasirodymų lietuviai dar buvo antroje pozicijoje, bet T. Duškinui ir P. Strazdui nepavyko išsaugoti turėtų vietų.

Aug 26, 2017, 4:30 PM

Čempionais užtikrintai tapo JAV plaukikai (3.33,27). Antrąją vietą užėmė rusai (3.34,85), trečiąją – japonai (3.34,88).

Tad D.Rapšiui nepavyko iškovoti ketvirtojo medalio universiadoje. Anksčiau jis triumfavo 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi ir nugara rungtyse bei iškovojo bronzą plaukdamas 100 m nugara.

Medalio reikia laukti pirmadienį iš šuolininkės į aukštį Airinės Palšytės, kuri šeštadienį vienu šuoliu pateko į  finalą.

25-erių Europos uždarųjų patalpų čempionė atrankos varžybose pirmuoju bandymu peršoko į 1 m 80 cm aukštį iškeltą kartelę ir užsitikrino vietą finale.

Tokį patį aukštį įveikė vokietė Josi Mari Grauman.

Atrankoje varžėsi tik 16 šuolininkių, o į pirmadienį vyksiantį finalą pateko 12 sportininkių.