Airinei Palšytei – bronzos medalis universiadoje

Airinei Palšytei Taivane vykstančioje universiadoje nepavyko pakartoti prieš dvejus metus įvykdyto pasiekimo – tapti geriausia tarp studentų.

A.Palšytė iškovjo bronzos medalį<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 28, 2017, 3:03 PM, atnaujinta Aug 28, 2017, 7:03 PM

25-erių metų lengvaatletė moterų šuolių į aukštį varžybų finale įveikė 191 cm aukštį ir iškovojo bronzos medalį.

Finale A. Palšytė nesunkiai, pirmuoju mėginimu peršoko 180, 184 ir 188 cm aukštyje iškeltą kartelę, tačiau tik antruoju bandymu pavyko įveikti 191 cm aukštį.

194 cm  buvo neįveikta per du bandymus, paskutinis ir lemiamas bandymas įveikti kur kas aukščiau, į 200 cm aukštį iškeltą kartelę taip pat nebuvo sėkmingas.

Aukso medalį iškovojo ukrainietė Oksana Okunieva, kuri įveikė 197 cm aukštį.  Sidabro medalis atiteko  dar vienai Ukrainos lengvaatletei Irinai Geraščenkai, peršokusiai 191 cm aukštyje esančią kartelę. Aukščiau nei lietuvė ji galutinėje įskaitoje liko, nes tai padarė iš pirmo karto.