Lietuvos penkiakovininkai "Kremliaus taurės" varžybose liko dešimti

. Maskvoje (Rusija) vykusiose kasmetinėse tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės mišrių estafečių varžybose "Kremliaus taurė" Lietuvos atstovai Justinas Kinderis ir Laura Asadauskaitė užėmė 10-ąją vietą.

Penkiakovininkas J.Kinderis<br>J.Stacevičiaus nuotr.
J.Kinderis i<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 4, 2017, 5:08 PM, atnaujinta Sep 4, 2017, 5:14 PM

Lietuviai surinko 1375 taškus. Mūsiškiai plaukime buvo aštunti (306 tšk.), fechtavime - 11-i (202 tšk.), jojime - devinti (279 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje pasiekė šeštą rezultatą (588 tšk.).

Varžybas laimėjo Rusijos sportininkai Gulnaz Gubaidulina ir Aleksandras Lesunas (1426 tšk.). Antrąją vietą užėmė britai Keit Frenč (Kate French) ir Džeimsas Kukas (James Cooke, 1423 tšk.), trečiąją - baltarusiai Anastasija Prokopenko ir Ilja Palazkovas (1421 tšk.).