Italijoje – puikus Lietuvos dviratininkės pasirodymas

Šeštadienį Italijoje vykusiose ketvirtosiose moterų dviračių lenktynėse „Giro dell'Emilia“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“). 29-erių metų lietuvė finišavo antra ir pelnė 60 pasaulio reitingo taškų. Rasa šį sezoną prizinę vietą iškovojo trečią kartą.

R.Leleivytė (Kairėje) puikiai pasirodė Italijoje vykusiose varžybose<br> M.Kulbio nuotr.

Oct 1, 2017, 12:09 PM

Nugalėjo 2009 metų pasaulio čempionė bei Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja italė Tatiana Guderco (Tatiana Guderzo, „Lensworld-Kuota“). Ji 98,8 km nuvažiavo per 2 val. 28 min. 27 sek. R. Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 3 sek. Trečia finišavo italė Rosela Rato (Rossella Rato, „Cylance“, +5 sek.).

Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“, +1.54) finišavo 34-a.

Iš 103 startavusių dviratininkių klasifikuotos 98.