„Pirates“ su D. Neverausku pergale baigė MLB sezoną

Paskutinėse stipriausios pasaulio JAV beisbolo lygos (MLB) reguliariojo sezono rungtynėse sekmadienį „Pittsburgh Pirates“ komanda, kuriai atstovauja Dovydas Neverauskas, namuose 11:8 nugalėjo „Washington Nationals“ ekipą.

Dovydas Neverauskas<br>AFP nuotr.

Oct 2, 2017, 9:24 AM, atnaujinta Oct 2, 2017, 9:26 AM

Metiko pozicijoje rungtyniaujantis D. Neverauskas aikštėje pasirodė septintajame kėlinyje. Po lietuvio metimų varžovams pavyko pelnyti du taškus. Aštuntajame kėlinyje D. Neverauskas buvo pakeistas.

Pirmuoju lietuviu MLB lygoje tapęs 24-erių metų D. Neverauskas „Pirates“ ekipai atstovavo 24 mačuose.

„Pirates“ klubas su 75 pergalėmis ir 87 pralaimėjimais Nacionalinės lygos konferencijoje užėmė devintąją vietą ir nepateko į atkrintamąsias varžybas. „Nationals“ (97 perg./65 pral.) ekipa liko antra ir tęs kovą čempionate.