Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Vietname laimėjo keturias poras medalių

Savaitgalį Vietnamo sostinėje Hanojuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Oct 2, 2017, 7:04 PM, atnaujinta Oct 2, 2017, 7:05 PM

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo aukso medalius.

Antra vieta atiteko italams Giovanniui Rauso ir Veronicai Salzillo, o trečią vietą užėmė Liu Kai Sumas Samas ir Liu Wan Hin iš Honkongo. Varžybose dalyvavo 20 porų.

Nugalėtojais G. Meškauskas ir U. Bliujūtė tapo ir jaunimo standartinių šokių grupėje.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo Linas Danielius ir Angelina Chen iš Kinijos Taipėjaus, o trečią vietą užėmė Honkongo atstovai Sinas Kamas Ho ir Lee Jerry. Grupėje varžėsi 6 poros.

Dar vieną pergalę G. Meškauskas ir U. Bliujūtė iškovojo jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje.

Antrą vietą čia užėmė S. K. Ho ir L. Jerry, o bronzos medalius laimėjo Hoangas Quangas Anhas ir Le Thuc Hien iš Vietnamo. Varžybose dalyvavo 12 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Singapūro atstovai Kostiantynas Samarskyis ir Isabelle Tay, o trčią vietą užėmė Nguyenas Doanas Minhas Truongas ir Nguyena Tronga Nha Uyen iš Vietnamo.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?