Pasaulio sporto savaitė: nenutrūkstanti L. Hamiltono serija ir smūgis Kinijos stalo tenisininkams

Britas Lewisas Hamiltonas skrieja pergalės „Formulės-1“ pasaulio čempionate link, Vokietijos sportininkai susižėrė daugiausiai medalių Berlyne vykusiame Europos dviračių treko čempionate, vokiečių stalo tenisininkai nutraukė kinų dominavimą pasaulio taurės varžybose, o futbolo Čempionų lygoje pirmuosius taškus prarado nugalėtojo vardą ginantis Madrido „Real“.

L.Hamiltonas ir vėl lenktynes pradėjo pirmas.<br>AP nuotr.
L.Hamiltonas įveikė namų prakeiksmą.<br>AP nuotr.
L.Hamiltonas iškovojo Kanados trofėjų.<br>AP nuotr.
 Anglijos Premier lygoje netrūko įdomių rezultatų<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Oct 23, 2017, 6:59 PM, atnaujinta Oct 23, 2017, 7:01 PM

Tai – įdomiausi praėjusios savaitės pasaulio sporto įvykiai.

Svarbiausi savaitės įvykiai

Spalio 17 d. Futbolo Čempionų lygoje pirmuosius taškus prarado nugalėtojo vardą ginantis Madrido „Real“, trečiajame ture namie sužaidęs lygiosiomis su Londono „Tottenham Hotspur“ 1:1. Kitose grupėse trečiąsias pergales iškovojo Stambulo „Bešiktaš“ ir „Manchester City“.

Spalio 17 d. Prasidėjo Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionatas. Pirmosiose rungtynėse čempiono vardą ginantis „Golden State Warriors“ namie pralaimėjo „Houston Rockets“ 121:122.

Spalio 18 d. Futbolo Čempionų lygoje trečiąsias pergales iškovojo „Manchester United“, Paryžiaus PSG ir „Barcelona“.

Spalio 19 d. Futbolo Europos lygoje sužaistos grupių etapo trečiojo turo rungtynės. Per pirmąjį ratą po 9 taškus iškovojo Bukarešto „Steaua“, Londono „Arsenal“, Romos „Lazio“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“.

Spalio 21 d. Vokietijos fubolo čempiono vardą ginantis Miuncheno „Bayern“ pavijo buvusią vienvaldę lyderę Dortmundo „Borussia“. 9-ajame ture „Bayern“ išvykoje nugalėjo „Hamburg“ 1:0, „Borussia“ išvykoje sužaidė lygiosiomis su Frankfurto „Eintracht“ 2:2. „Borussia“ ir „Bayern“ turi po 20 taškų, „Leipzig“ – 19.

Spalio 21 d. Anglijos futbolo lygos „Manchester City“ (25 taškai per 9 rungt.) padidino persvarą prieš artimiausią persekiotoją „Manchester United“ (20 taškų), kuris išvykoje pralaimėjo „Huddersfield Town“ 1:2. „Manchester United“ klubą pavijo ir su juo antrąją vietą dalijasi Londono „Tottenham Hotspur“.

Spalio 21 d. Pirmuosius taškus prarado Italijos futbolo lygos lyderis „Napoli“, namie sužaidęs lygiosiomis 0:0 su artimiausiu persekiotoju Milano „Inter“. Po 9-ojo turo pirmauja „Napoli“ (25 taškai), „Inter“ (23), Turino „Juventus“ (22) ir Romos „Lazio“ (22).

Spalio 21 d. Į Šiaurės Amerikos Aukščiausiosios beisbolo lygos (MLB) finalą pateko „Houston Astros“ ir „Los Angeles Dodgers“. „Astros“ nugalėjo „New York Yankees“ 4:3, „Dodgers“ – čempiono vardą gynusį „Chicago Cubs“ 4:1.

Spalio 22 d. Lježe stalo teniso vyrų pasaulio taurės finale vokietis Dmitrijus Ovčarovas nugalėjo vokietį Timo Bollį. Iš Ukrainos kilęs D.Ovčarovas pirmą kartą laimėjo pasaulio taurę ir nutraukė Kinijos stalo tenisininkų septynių pergalių seriją.

Spalio 22 d. Berlyne baigėsi Europos dviračių treko čempionatas. Medalių įskaitoje pirmąją vietą užėmė Vokietija (5 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos).

Spalio 22 d. Kalange (Singapūras) prasidėjo Moterų teniso asociacijos (WTA) sezono baigiamasis turnyras. Praėjusių metų nugalėtoja slovakė Dominika Cibulkova negina čempionės vardo, nes WTA reitinge užima tik 12-ąją vietą.

Spalio 22 d. Ostine „Formulės-1“ pasaulio čempionato JAV etapo nugalėtoju tapo britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“). Jis laimėjo devintasias lenktynes šį sezoną (iš 17) ir bendrojoje įskaitoje padidino persvarą prieš artimiausią persekiotoją vokietį Sebastianą Vettelį („Ferrari“) iki 66 taškų. „Mercedes“ užsitikrino pirmąją vietą konstruktorių įskaitoje.