Distancijos pabaigoje aplenktai Rūtai Meilutytei – sidabro medalis Australijoje

Adelaidėje (Australija) ketvirtadienį prasidėjo plaukimo trumpajame (25 metrų) baseine čempionatas, kuriame dalyvauja ir pasaulio, Europos bei olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.

Australijoje besitreniruojanti R.Meilutytė trumpajame baseine vykstančiose varžybose iškovojo sidabro medalį<br>G.Bitvinsko nuotr.

2017-10-26 12:58, atnaujinta 2017-10-26 13:07

Lietuvė varžėsi 100 metrų plaukimo krūtine finale, kur buvo laikoma pagrindine favorite iškovoti aukso medalį. Deja, visą distanciją pirmavusią R.Meilutytę ties finišu aplenkė australė Jessica Hansen.

Nugalėtoja tapusi plaukikė finišavo per 1 min. 5.61 sek., o R.Meilutytė nuo jos atsiliko vos 0.08 sek. Ji finišavo per 1:05.69 sek.. Trečioji vieta atiteko kitai australei Taylor McKeown (1:06.56).

Lietuvos plaukikė buvo greičiausia šios rungties atrankoje. Ten ji finišavo finišavo per 1 min. 6.25 sek.

R.Meilutytės dar laukia 200 ir 50 metrų krūtine plaukimai,  ji taip pat  numačiusi varžytis ir 1500 metrų laisvuoju stiliumi distancijoje. Startai – penktadienį ir šeštadienį.

Australijoje R.Meiutytė rengiasi šių metų pabaigoje Kopenhagoje (Danija) vyksiančiam Europos čempionatui 25 metrų baseine.