Tylerio Toffoli smūgis paskutinę pratęsimo sekundę lėmė „Kings“ pergalę NHL mače

Tyleris Toffoli smūgiavo paskutinę pratęsimo sekundę, kai ritulys jam atšoko po ginčo, o „Los Angeles Kings“ klubas šventė dramatišką pergalę 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) prieš „Boston Bruins“ komandą NHL čempionate.

T.Toffoli džiaugiasi pergalingu įvarčiu<br> AP nuotr.

2017-10-29 10:03, atnaujinta 2017-10-29 10:08

Likus 0,9 sek. iki pratęsimo pabaigos slovėnas Anže Kopitaras laimėjo ginčą priešininkų zonoje, atmetė ritulį T. Toffoli, o pastarasis jį pasiuntė į vartų tinklą.

„Kings“ žaidėjų pergalės šėlsmas prasidėjo tik tada, kai teisėjai po vaizdo peržiūros įvartį įskaitė.

„Karaliams“ tai buvo dešimtas laimėjimas šį sezoną ir tai geriausias jų pasiekimas istorijoje.

Los Andželo ekipos vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 29 varžovų smūgius.

„Bruins“ įvarčio autorius – Bradas Marchand'as.

Kitose NHL čempionato rungtynėse „New York Islanders“ komanda svečiuose 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) nugalėjo „Nashville Predators“ ekipą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Johnas Tavaresas (41, 43 ir 48 min.). Tai buvo antras jo hetrikas per pastarąsias trejas rungtynes. Du įvarčius įmušė Jordanas Eberle (5 ir 40 min.), vieną – Ryanas Pulockas (30 min.).

„Predators“ gretose pasižymėjo Filipas Forsbergas (24 min.) ir Craigas Smithas (54 min.).

„Islanders“ komanda, po 11 rungtynių turinti 13 taškų, Rytų konferencijoje užima septintą vietą, o „Predators“ ekipa su 12 taškų yra septinta Vakarų konferencijoje.