Dramatiškose ledo ritulio rungtynėse Klaipėdoje „Juodupė“ palaužė vietos „Baltiją“

Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienį Klaipėdoje nutrūko keturių iš eilės vietos „Baltijos“ klubo pergalių serija, o ją rezultatu 5:4 (0:0, 2:3, 3:1) nutraukė antrą pergalė iš eilės iškovojusi Juodupės „Juodupė“.

Juodupės „Juodupė“.<br> Facebook nuotr.

lrytas.lt ir hockey.lt

Nov 25, 2017, 4:04 PM

Permainingoje kovoje visi įdomiausi įvykiai klostėsi antroje rungtynių pusėje.

Po ramaus pirmo kėlinio, antrojo viduryje šeimininkai pirmavo 3:1, nors daugiau atakavo „Juodupė“. „Baltija“ sumaniai išnaudojo progas kontratakose.

Besibaigiant pirmam kėliniui „Juodupė“ sušvelnino skirtumą iki minumumo, o teisėjai ilgai tarėsi ir įskaitė paskutinę sekundę kritusį įvartį. Tokiu įvarčiu „į rūbinę“ užvesti svečiai trečiame kėlinuke persvėrė rezultatą savo naudai 4:3.

Klaipėdos klubo puolėjas išlygino rezultatą 54-ą minutę, tačiau „Juodupė“ išsivežė pergalę, kai geriausias svečių komandos žaidėjas Konstantinas Isajevas 58-ą minutę pelnė pergalingą įvartį.

Svečiai į varžovų vartus metė 38 kartus, šeimininkai turėjo 31 bandymą pasiekti įvartį.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur „Juodupė“ 21 val. priims Kauno „Kaunas hockey“ ekipą.

Turnyre pirmauja 18 taškų turintis „Kaunas Hockey“ klubas, Elektrenų „Energija“ turi 16 taškų. „Baltija“ su 11 taškų žengia trečia, „Juodupė“ įsirašė 10-ą tašką.